Mina olen Timo Anis.

Suurepärase foto taga seisab terviklik idee. Kontseptsiooni leidmine on loominguline töö, kus elav kujutlusvõime põimib uusi vaatenurki kliendi soovidega. Tulemuseks on kordumatu efekt.

Leitud idee elluviimiseks on vaja täpset tegutsemist. Õige hetk päästikule vajutamiseks võib olla kus tahes maailma nurgas, päeval või öösel, ootusepäraselt või ootamatult. Tuleb olla valmis ja reageerida kiirelt. Leida detaile ja luua tervikuid. Haarata emotsioone.

15 aastat, üle 300 võistluse – see on aja poolt kogenuks lihvitud silm.

Tutvu minu portfoolioga
Võta ühendust

KOOSTÖÖPARTNERID

KLIENTIDE TAGASISIDE

VÕTA ÜHENDUST

Vapustavad pildid, otse sündmuste keskpunktist, mis annavad vahetult edasi ralli meeleolu ja õhkkonda. Timo on alati kiire, täpne ning peab lubadustest kinni. Nii on alati suur rõõm koostööd teha!

- Amserv Eesti

In his photographs Timo combines beautiful landscape with a rally car. You can see from the images that the photographer is passionated about rallying. The images are always delivered very quickly.

- Jari-Matti Latvala – WRC Driver

Timo provided great shots throughout the rally season. There was no place where he would not go – was it cold temperatures in Rally Sweden or some hanging dust clouds in Rally Mexico. He simply dived in and brought us images that clearly tell why the World Rally Championship is so fascinating as it is.

- Teemu Suninen Racing
LÖÖME KÄED!

Võta minuga ühendust. Jäädvustame kordumatuid hetki.

VÕTA ÜHENDUST